REFERENCE

Děkujeme za vaše vyjádření ocenění. Výběr některých je zveřejněn níže.
V průměru každý týden nám někdo napíše, a to nás vždy moc potěší. 
Jindra Jeff & Marcela Hrnkovi
 
 

"Milí J. a M., doslechli jsme se o těchto hrách od KD, kteří slouží v našem moravoslezském kraji a my máme s toho radost! Moc si vážíme tohoto úsilí a promyšlených her, které jsou jednoduše koncipované... Ahoj, hry už máme doma. Jak jsme je rozbalili, byli jsme moc nadšeni! Naše dcera je chtěla hned hrát... byli jsme moc překvapeni, jak důkladně jsou vyrobeny. Jde z toho vidět vaše láska... I když se neznáme, jako milovaní bratři děláme vše, aby nám na tom opravdu velmi záleželo a to nejvíce, když to děláme z lásky k našemu milovanému Otci Jehovovi Bohu...  Myslíme i na vás všechny ve sboru Jih Pardubice... S pozdravem přání pěkného dne Petr K., F-M"
 

"Dobrý den Jindřichu a Marcelo, u jedné sestry ve Znojmě jsme viděli hru - Časová osa, moc se nám líbila. Máme dvě děti 10 a 6 let a ty vaše hra nadchla. Sestra nám řekla, že hru má od vás, a že jste ji hru poslali už vytištěnou. Tak se chci zeptat, jestli byste byli tak hodní a hru vytiskli i pro nás. Moc  se hra líbila v našem sboru a potřebovali bychom ji 5 krát. ... Přeji krásný den a hlavně JAH požehnání. S pozdravem Lucka, Ivančice"
 

"Ahojte, Veronika (dcera) se vrátila z Pardubic... Sdělila mi webovou adresu na biblické hry. Děláte znamenitou práci !!! Určitě něco z toho ve Frýdku - Místku využijeme. Minimálně pexeso pro děti... S pozdravem Standa"
 

"Milý bratře, měl jsem možnost hrát tvoji hru Časová osa a moc se mi líbila. Rád bych si ji od tebe opatřil. ... S pozdravem

Luboš Š., sbor - Ostrava - znakový jazyk"


"Moc ti děkuji za info i hru Časová osa. Pavel J., Trutnov západ"
 

"Dobrý den. Dnes jsme se Štěpánkou S. při spolupráci hráli skvělou hru VŠE CO VÍŠ. Bylo by výborné si ji hrát třeba při rodinném uctívání. Zjistili jsme, jak málo toho víme o Bibli. Bylo by možné si stáhnout i karty? Moc děkuji za odpověď. 
S pozdravem Zdeněk L."
 

"Ahoj Jeffe, náhodně jsem narazila na tyhle tvé stránky a jsem naprosto unešena tvými nápady. Kolikrát jsem si říkala, že by bylo dobré udělat nějaké hezké kartičky jako biblickou hru pro děti. Výsledkem mého úsilí bylo jen napsání biblických jmen na kousky papíru s kterými jsme pak pracovali dál. Tím moje kreativita díky nedostatku času většinou skončila.

Nadchl mne nápad na Časovou osu-Biblické příběhy, hra Co vše víš? a pexeso. ... Strašně moc děkuju. ... Tak jen ti chci dát zpětnou vazbu, že je moc fajn co pro děti děláte. Moc se jí líbil i ten znak na přihlášce na tábor a fotky z minulých let. Byl tam vidět ten Šalomounův chrám, tak mi tu kňučela, že by si to taky hrozně ráda postavila :-). Takže si to s dovolením taky stáhnu a budem hold vyrábět :-). Moc díky, jsem fakt nadšená (a naše holky budou taky, až jim to ukážem). Ahoj Josefina"


"Dobrý den, díky za vaše stránky, které jsou velmi užitečné a přínosné. ... S pozdravem Ludmila K."
 

"Ahoj Jindro, to je bomba! Je moc fajn, žes tohleto spáchal. Už se těším, jak to využiju.. S. z toho jistě měli taky radost, viď ;-) přeju krásný den. Magdaléna"
 

"Dobrý den, z Vašich her jsem naprosto nadšená. Mohl byste mi prosím poslat Timeline i Co vše víš? Je to vážně skvěle zpracované. Moc Vám děkuji za práci, kterou děláte. Barbora K., Praha"
 

"Dobrý den / ahoj, hráli jsme v Liberci hry, které jsou od tebe. Moc rádi bychom je taky měli a hráli. Mohl by si nám prosím do pdf poslat časovou osu? ... Mnohokrát děkuji Tomáš K., sbor Liberec"
 

"Přijmi prosím ode mne upřímnou pochvalu za Tvoji (a ostatních okolo Tebe) obětavou činnost pro děti. Přes rok sleduju tyto stránky a opravdu děláte skvělou práci. Je vidět z fotografií z táborů, které organizujete, že tam vždy panuje uvolněná, radostná atmoféra, kde se každý cítí moc dobře. A co je nejdůležitější, že si tak děti vytvářejí bližší vztah k panu Jehovovi. Dneska jsem si dala vytisknout jednotlivé části chrámu podle Tvé předlohy, a tak se moc těším, že to využijeme při nadcházejících dnech volna. I když děti s manželem nemáme, tak se už delší dobu snažíme dělat různá společenství pro děti ze sboru(ů), tak bych chtěla využít Vašich skvělých nápadů a vytisknout si další různé Tvé podněty. ... Mockrát děkuji. Martina P., Zlín - západ"